Feeds:
Postime
Komente

Posts Tagged ‘Nora Istrefi’

Kënga më e re e Nora Istrefit “Another world” është kopje e këngës “Whatever U like” kënduar nga Nicole Scherzinger, që edhe këndon sëbashku me grupin amerikan Pussycat Dolls.

Më poshtë mund të shihni të dy këngët dhe videoklipet dhe krahasaoni vetë.

Read Full Post »